ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Інструкція по віддаленому відновленню даних


Для надання віддаленого доступу клієнтом або навпаки я використовую всесвітньо відому програму TeamViewer. Цей програмний продукт продемонстрував себе, як дуже зручний безкоштовний метод (для некомерційної підтримки користувачів) з хорошим рівнем безпеки і низькою вимогливістю до пропускної спроможності Інтернет каналу (важливо щоб не було обривів зв'язку).

ВАЖЛИВО:  Останнім часом віддалено відновлення даних не проводимо, в зв'язку з почастішанням випадків не оплачених робіт. Щоб дізнатися поточні умови проведення віддалених робіт зв'яжіться з нами.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Інструкція для надання клієнту доступу до його ПК \ ноутбука


Програма TeamViewer це всесвітньо відоме ПО для віддаленого доступу на PC сумісні пристрої (Windows, Linux, MacOS). Для початку роботи з ним необхідно завантажити файл інсталяції з офіційного сайту цього проекту - www . teamviewer . com / .
На першому скріншоті видно головна сторінка сайту - червоним виділено кнопка для вибору мови сайту і програми, яку ми будемо качати.

Переглядач команд
Для скачування останньої актуальної версії ПЗ натисніть кнопку «Завантажити». При натисканні на кнопку побачить кілька методів скачування - пропоную вибрати найперший - «Все завантаження».

Інструкція по віддаленому відновленню даних

Далі Ви потрапляєте на сторінку завантаження. Тут можна вибрати свою операційну систему - Windows (XP \ Vista \ 7 \ 8 \ 8.1), Mac, Linux, Mobile. Описувати кожну кнопку я не буду, так як мета цієї статті зовсім інша. Основна маса користувачів використовують Windows сумісні ПК, і тому, я опишу вибір версії TeamViewer для подальшої віддаленої роботи. Програма TeamViewer має дві основні версії: «Все в одному» і «Для миттєвого запуску: TeamViewer QuickSupport».

Їх головна відмінність проглядається в самій назві. Так, перша версія дозволяє підключення до Вас, так і можливість Вам підключиться до мого ПК. Це дуже зручно для регулярного використання, але коли потрібно разово дати комусь віддалений доступ до свого комп'ютера, тоді зручніше використовувати версію QuickSupport.

Надання разового віддаленого доступу
Качаємо версію TeamViewer QuickSupport, після чого досить її просто запустити. Після запуску перед нами з'являється однокінна меню (на скріншоті).

TeamViewer QuickSupport
Для того, щоб я можу зайти віддалено на Ваш комп'ютер Вам потрібно всього 2 речі - назвати мені значення параметрів «Ваш ID» (виділено чорним) і значення «Пароль» (виділено червоним). Якщо інтернет працює нормально і без обривів тоді протягом 10-30 секунд я зайду на Ваш ПК і зможу приступити у відновлення даних.

Далле Вам необхідно зв'язатися з нами, щоб почати роботи по віддаленому відновленню даних .

Телефони для зв'язку:

(063) 075-93-03, (099) 095-14-04

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ