ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Акт технічної експертизи на флешки, HDD

В роботі нашого сервісного центру Київ Дата Рековері ми часто стикаємося з запитами від клієнтів, як складання акта експертизи щодо виходу з ладу флешки або карти пам'яті. Під актом експертизи мається на увазі висновок фахівця в області відновлення даних з флешок і карт пам'яті.

Для чого потрібен Акт технічної експертизи:

  • Немає технічної можливості відновити дані. Фотографи та подібні фахівці часто просять про подібному акті для своїх клієнтів, щоб було документоване обґрунтування для їх клієнтів.
  • Експертиза від різних компаній про масові інциденти з флешками або для поодиноких випадків. Найчастіше виникає потреба в експертизи "китайських" флешках у яких значно занижений реальний обсяг накопичувача (наприклад 1Гб замість заявлених 16). Часто на такі накопичувача потрапляють при замовленні флешок під нанесення в якостей презенту своїм клієнтам.
  • Акт експертизи для списання несправних флешок на підприємствах. Типи несправностей флешок можна подивитися тут, а для карт пам'яті тут.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Є ще й інші причини для замовлення послуги експертного висновок, але ці були найбільш затребувані.

Якщо ж Вам необхідно не тільки акт, а й відновлення даних, тоді Вам сюди .

Вартість подібного акту становить 200 грн.

Зразок акта експертизи:

 

Акт технічної експертизи _____

Даний акт складено з експертизи накоптіель, що надійшов з несправністю: не визначається при підключенні до фотоапарату.

Карта пам'яті була передана в сервісний центр Kiev Data Recovery в цілісному вигляді. При зовнішньому огляді карти пам'яті будь-яких видимих ​​пошкоджень в результаті недбалого поводження, не виявлено.

Для проведення подальшої експертизи карта пам'яті була залишена в сервісному центрі. Диагностикаа обладнанні Цві підтвердила - карта пам'яті не визначається.

Вартість відновлення даних (у разі успішного завершення всіх процедур) становитиме N грн.

Дана несправність могла бути викликана наступними факторами:

  • Знос осередків пам'яті (чіпи пам'яті), внаслідок тривалого використання накопичувача;
  • Вилучення карти пам'яті під час проведення зйомки;
  • Збій в роботі вбудованого контролера, який міг бути викликаний нестабільністю коду програми.

Проведені роботи з картою пам'яті:

З огляду на практику відновлення даних з такого типу накопичувачів даних, вважаю, що найбільш імовірним фактором виходу з ладу карти пам'яті є «збій в роботі вбудованого контролера, який міг бути викликаний нестабільністю коду програми».

Відновлення працездатності карти пам'яті не представляється можливим, через не ремонтопридатності. Для виконання робіт, пов'язаних з відновленням інформації на карті пам'яті, були проведені наступні типи робіт:

1) Вилучення плати накопичувача з корпусу;

2) Візуальний огляд показав приналежність даної карти пам'яті до розряду монолітних флешок (контролер і пам'ять виконані в монолітному виконанні), що істотно ускладнює можливість подальшого відновлення даних;

3) Після узгодження з замовником умов проведення подальших робіт, фахівець Цві KievDataRecovery приступили до наступного етапу робіт - дослідження терморегулятори висновків карти пам'яті;

4) Розпайка карти пам'яті на перехідник для монолітних флешок;

5) Після розпаювання і спроби читання ідентифікатора пам'яті, дані про тип пам'яті отримати вдалося. Карта пам'яті складається з двох кристалів пам'яті (чіпи пам'яті), кожна з яких складається з двох частин (LUN). У процесі читання пам'яті в дампи, була виявлена ​​проблема з читанням (не читається ідентифікатор і немає можливості отримати дані) з другої частини другого кристала пам'яті (всього їх 4). З огляду на особливу організації зберігання даних на даній карті пам'яті (наявність XORпреобразованій), для отримання цілісних файлів необхідно щоб всі частини чіпи пам'яті були повністю справні, інакше немає технологічної можливості домогтися хоча-б часткового відновлення даних.

Висновок:

В даному випадку відновити дані немає можливості, через вихід з ладу однієї з 4-ох частин пам'яті карти пам'яті. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що дана несправність накопичувача могла стати наслідком «старіння пам'яті», що неможливо діагностувати в процесі роботи карти пам'яті в фото та іншій техніці.

Так як дані не підлягають відновленню, то вартість складання акта експертизи становить 200 грн.

 

Експертизу проводив (ПІБ майстра): _____________________ ______________ (підпис) 

Дата

МП -  

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ