ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Дистанційна демонстрація результатів відновлення даних клієнта

Тут я опишу коротко дії клієнта, коли потрібно віддалено перевірити результати моєї роботи по відновленню даних. Найчастіше скористатися такою послугою я пропоную клієнтам, які знаходяться в інших регіонах. Також такий метод дуже зручний для клієнтів, які знаходяться в Києві, але у них не виходить приїхати і подивитися відновлені дані за місцем.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

До речі, якщо Вам цікаво, то в разі форматування або видалення даних ми можемо віддалено відновити дані. Така послуга коштує всього 300 грн, зате нікуди їхати не потрібно.

 Для демонстрацію замовнику відновлених даних, використовується той самий TeamViewer, але тепер уже це версія « TeamViewer Все в одному ». Ця версія не має обмежень за одностороннім доступу, і дозволяє клієнтові підключитися віддалено до мого ПК, для перегляду відновлених даних.

 Для цього необхідно завантажити версію «Все в одному: повна версія TeamViewer». Після скачування запустити і дотримуватися інструкцій нижче.

  • запускаєте програму і вибираєте такі галки «Тільки запустити», «особиста / некомерційне використання», після чого натиснути кнопку «Прийняти - запустити».

TeamViewer

  • Тепер Ви зайшли в меню програми, з яким вже і будемо працювати. У цьому меню нас цікавить права частина програми - «Керувати комп'ютером» і поле »ID партнера». Так, як завдання у нас стоїть потрапити на мій віддалений ПК, тоді потрібно отримати від мене значення ID партнера - ввести 9 цифрових символу і натиснути кнопку «Підключитися до партнера».

Дистанційна демонстрація результатів відновлення даних клієнта

Якщо все зробили правильно, тоді програма видасть віконце для введення пароля (його я також повідомлю разом зі значенням ID партнера). Після введення пароля Ви віддалено підключаєтеся на мій комп'ютер і можете самостійно відкривати відновлені папки і файли, щоб переконається в якості виконаної мною роботи.

На цьому інструкція по віддаленій демонстрації відновлення даних завершена. Якщо залишилися питання пишіть в коментарях.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ