ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Робота під час зимового карантину

Навесні 2020 роки ми вже «йшли» на карантин і працювали через безконтактну доставку. Але вірус, як і очікувалося нікуди не подівся і нам вирішили влаштувати ще одні «зимові канікули».

Згідно постановці Кабінету Міністрів України (КМУ) під номером +1236 по всій території України вводиться нові карантинні обмеження з 8 по 24 (включно) січня 2021 року. Уряд України надали перелік сфер бізнесу і держ. Структур, яким дозволена робота за умови дотримання противірусних заходів. Проаналізувавши всю офіційну інформацію, ми знайшли нічого іншого, як перевести нашу роботу в режим без відвідувачів в нашому офісі, за адресою м.Київ, вул. Бориспільська 12-В, офіс 8.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Відновлення даних під час зимового карантину 2021

Сервісний центр Kiev Data Recovery переходь в режим роботи без відвідування клієнтами нашого офісу в Києві. Для наших клієнтів з інших регіонів нічого не зміниться, адже і раніше ми працювали через доставку кур'єрськими службами, а всі роботи по діагностиці та відновленню даних проводилися без безпосереднього контакту.

Тепер також будемо працювати ч клієнтами з Києва. Нам не дозволяють працювати з клієнтами в офісі, так як наша сфера діяльності не потрапляє в сферу дозволених. При цьому по нашим КВЕД-ам нам ніякої державної допомоги не положено.

Чи будемо ми працювати під час карантину?

Наша робота за діючими і нових замовлень триватиме в нашому офісі за закритими дверима.

Як ми будемо працювати із замовленнями:

  • Без фізичної можливості відвідувати офіс нашими клієнтами . На жаль, але це не наша примха, а постанову Кабінету Міністрів України, від якого ми не в захваті.
  • Отримання і видача замовлень тільки за допомогою кур'єрських компаній та безконтактної доставки. Ми працюємо з компанією «Нова Пошта», але для зручності клієнтів можемо облямувати і прийняти посилку через інші кур'єрські доставки.
  • Безкоштовна діагностика накопичувачів буде проводиться в день повчання пристрою в офіс (за умови, що посилка надійшла, не пізніше ніж за 30 хвилин до кінця робочого дня).
  • Перевірка відновлених даних буде виробництва засобами віддаленого доступу за запитом від клієнта. Це дозволяє з будь-якої точки світу перевірити відновлену інформацію і самостійно перевірити кожен файл, який для Вас важливий.
  • Оплата робіт здійснюється за банківськими реквізитами. Дані для оплати клієнту будуть відправлені за запитом. Оплата робіт у нас проводиться після перевірки даних.
  • Відправка накопичувача з відновленими даними проводиться також засобами кур'єрських служб.

У Вас залишилися питання по роботі нашої компанії під час дії карантину? Пишіть або телефонуйте в робочий час. Ми завжди раді допомогти! Не хворійте і гарного настрою.

 

Відновлення даних під час зимового карантину 2021

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ