Купуємо несправні жорсткі диски та SSD на запчастини

Сервісний центр Kiev Data Recovery надає послуги з відновлення даних з жорстких дисків різних брендів та розміру. Часті поломки HDD, а також велика різноманітність моделей та їх модифікацій змушує нас постійно поповнювати свій склад жорсткими дисками різних моделей в великих обсягах. Адже часто для відновлення 1 диска з несправними головками потрібно далеко не один диск-донор. Крім того, у вінчестерів часто виходять з ладу плата електроніки, що також вимагає заміни та адаптація плати для реанімації диска та вилучення файлів з них.

Все це призводить до постійної потреби в купівлі проблемних дисків на запчастини.

 

 

 

Купимпо неисправні HDD оптом

Дана пропозиція буде цікаво, в першу чергу, сервісним центрам та приватним майстрам з ремонту комп'ютерної техніки, адже з часом роботи у Вас скупчуються купи непотрібних дисків, які немає можливості встановити клієнту, але місце при цьому вони займають. До того ж ремонт жорстких дисків часто важко виконати або взагалі не рентабельно.

Ми готові купити у Вас жорсткі диски на запчастини! Так Ви звільняєте у себе місце і отримуєте фінансову вигоду, а ми отримуємо додаткові запчастини для відновлення клієнтських дисків.

Купуємо несправні жорсткі диски і SSD:

  • SATA диски від 160 Гб;
  • IDE-диски від 60 Гб;
  • SSD від 64 Гб.

Важливо: При розгляді Вашої пропозиції ми завжди відштовхуємося від поточної потреби нашого сервісного центру в запасних частинах. На даний момент для нас найбільш пріоритетні диски об'ємом від 500 Гб, як для ПК (3.5 дюймові), так і диски для ноутбуків від 250 Гб і вище.

Ціна покупки дисків договірна!

Ціна зазвичай залежить від обсягу дисків, їх кількості, а також від їх стану (проблема з електронікою, множинні BAD сектора, клацає головками при роботі і т.д.)

З питань співпраці дзвоніть або пишіть нам за номерами нижче:

063-075-93-03 (Viber)

099-095-14-04 (Telegram, WhatsAPP)


Восстановление данных Kiev Data Recovery

м.Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офис 8 (код 8K)

тел: +38 (063) 075-93-03
тел: +38 (099) 095-14-04

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРИЄДНУЙТЕСЯ:

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве