ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення RAID 10

Коли клієнтові потрібно відновлення даних raid 10, відразу зрозуміло, що мова йде про збереження важливої інформації. Адже інакше складна технологія візуалізації даних просто б не застосовувалася. У сервісному центрі Kiev Data Recovery максимально відповідально ставляться до надання даного виду послуг і роблять все можливе, щоб порадувати клієнта позитивним результатом. 

Як відбувається відновлення RAID 10

Ключовою особливістю масиву рейд 10 є функція «гарячого» резервування - автоматичної заміни несправного диска. Але, в ситуації, коли заміні підлягають відразу два жорсткі диски система може просто не встигнути правильно виконати перестроювання. Подібні помилки виникають і при програмних збоях. Використання утиліти або перезапуск системи не здатні вирішити проблему такої складності - без звернення до фахівців не обійтися. Більш того, результат багато в чому залежить від того, як швидко пошкоджений масив буде відключений від живлення і переданий в руки професіоналів.

Є проблеми з raid 10? Довірте їх рішення майстрам сервісу Kiev Data Recovery.

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

Особливості та пристрій RAID 10

Масив рейд 10 об'єднує в собі позитивні характеристики форм 1 і 0 - висока швидкість читання і запису поєднується з надає надмірністю. Високий рівень захисту даних забезпечується чергуванням віддзеркалювати дисків. Але, для забезпечення нормального функціонування масиву важливо щоб всі компоненти були працездатними, а поломки - своєчасно виявлялися і оперативно усувалися.

Висока надмірність серверів Рейд 10 підкреслює їх практично досконалу конфігурацію і відмінний захист даних. Проте, ситуації, коли необхідно відновлення raid 10 , не є винятком. Причинами можуть виступати фізичні і логічні несправності. 

Безповоротно інформація може бути втрачена при повному руйнуванні всього RAID 10 масиву, яке відбувається в наступних випадках:

 • Вигорання або фізичне руйнування материнської плати;

 • Падіння сервера;

 • Одночасне пошкодження всіх дисків системи.

Іншими словами, для втрати даних потрібно виникнення нестандартної ситуації. Але, від таких випадків, на жаль, не застрахований ніхто.

Головні причини втрати даних масиву форми РЕЙД 10

У технічну лабораторію сервісного центру Kiev Data Recovery нерідко потрапляють на дослідження масиви рейд 10. В ході діагностики встановлюються істинні причини втрати інформації.

Найпоширенішими є:

 • Поломка відразу двох і більш жорстких дисків (різкий перепад напруги, фізичні ушкодження або знос);

 • Проблеми з дзеркалюванням, що спричинили відмову диска;

 • Повторна ініціалізація;

 • Випадкове видалення або форматування;

 • Вихід з ладу контролера;

 • Пошкодження файлів;

 • Зміна таблиці розділів;

 • Зараження системи вірусами.

У більшості випадків фахівцям сервісу KDR вдається виконати відновлення даних raid 10 в повному обсязі. Але це можливо виключно після професійної діагностики, яка неможлива без наявності спеціалізованого обладнання. 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ