ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення raid 0

Відновлення RAID 0 масиву в сервісному центрі Kiev Data Recovery - це завжди якісно, безпечно і швидко. Ми розуміємо, наскільки важливою є для клієнта інформація, доступ до якої втрачено, і зробимо все можливе для вирішення проблеми. Бували випадки, що в наш сервіс зверталися люди, які отримали відмову в інших компаніях - а нашим майстрам вдавалася зробити неможливе! Секрет успіху полягає в досвіді, професіоналізмі, новітньому обладнанні та щирому бажанні допомогти. 

Коли відновлення raid 0 можливо?

Головне правило, що сприяє збереженню інформації - при перших ознаках виходу зі строю рейд - масиву, потрібно відразу ж завершити роботу системи і звернутися до фахівців!

З огляду на особливості функціонування даної форми масиву, будь-які дії, спрямовані на самостійне відновлення даних, можуть стати причиною їх безповоротної втрати. Наприклад, якщо мова йде про механічне пошкодження диска, то звичайний запуск програмного забезпечення спричинить за собою його вихід зі строю. А це вже говорить про неможливість проведення відновлювальних робіт.

Алгоритм відновлення даних з масиву рейд 0 вироблений з урахуванням його особливостей, а саме, - повної відсутності дублювання даних. Для відновлення інформації в повному обсязі, необхідно попередньо зняти всі потрібні дані з несправного диска. Потім файли записуються на диск з ідентичними характеристиками.

Якщо ж причина поломки масиву полягає не в несправності дисків, а збої ініціалізації, майстри сервісу KDR виконують програмну збірку способу RAID, використовуючи сучасний комплекс PC-3000.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Особливості та принцип роботи RAID 0 масиву

RAID 0 - це форма масиву, що складається з двох і більше дисків. Фахівці часто дану форму називають найпростішої, так як запис інформації виконується паралельно на всі диски блоками однакового розміру. Записуваний файл буде розділений на кількість фрагментів, що відповідає кількості дисків масиву. 

Характерною особливістю рейд - масиву є те, що всі фрагменти записуються одночасно. Це дає можливість говорити про високо швидкості запису і читання інформації. До інших переваг форми масиву можна віднести його доступну ціну і простоту створення.

Але, говорячи про відновлення raid 0, потрібно обов'язково звернути увагу не на гідності форми, а на її недоліки. Найголовніший мінус - висока ймовірність повної втрати даних. Наприклад, якщо з ладу вийшов один жорсткий диск, інформацію вже не вдасться відтворити.

Саме тому при найменших ознаках неправильної роботи масиву Рейд 0 важливо не експериментувати, а звернутися до фахівців.

Причини втрати даних RAID 0 масиву

Відновлення RAID 0 масиву може знадобитися, якщо виникне відмова одного і більше дисків. Або ж мова йде про технічні проблеми материнської плати, кабелю живлення, шлейфа даних або контролера. 

В ході діагностики масиву в першу чергу виключають механічні пошкодження дисків. Потім починається дослідження самої системи на предмет пошуку «слабкої ланки».

Третя причина втрати інформації рейд 0 масиву - помилкові дії адміністратора. Найчастіше мова йде про незапланований форматуванні, випадковому видаленні файлів, запуск ініціалізації, незапланованої перевстановлення операційної системи або зміні дисків місцями. Зараження системи вірусами, так само, сприяє втраті даних. 

Є проблеми з RAID 0 масивом - просто зверніться в сервісний центр Kiev Data Recovery.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ