ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення даних з raid 5

Відновлення даних з raid 5 - досить складне завдання, що вимагає не тільки високого професіоналізму, а й наявності спеціального обладнання. Все необхідне є в сервісному центрі Kiev Data Recovery, звернувшись до якого, Ви отримуєте гарантію відновлення інформації в короткі терміни.

Як відбувається відновлення RAID 5

Може допомогти виявити проблеми в роботі масиву мул відсутності доступу до інформації, важливо якомога швидше припинити роботу системи і вимкнути живлення. Особливе значення має це правило, якщо є підозра на вихід з ладу одного або декількох дисків - в результаті дистрофії або механічного впливу.

Небезпека для збереження інформації несуть, і спроби самостійно виконати перестроювання масиву за допомогою штатних методів операційної системи або спеціальних утиліт. Як показує практика, такі дії як мінімум не ефективні. Подібні дії нерідко стають причиною перезапису інформації та втрати парності, що унеможливлює повне відновлення даних масиву форми РЕЙД 5. 

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Щоб відновлення raid 5 пройшло максимально успішно, станьте клієнтом сервісного центру Kiev Data Recovery! 

Особливості та пристрій RAID 5

У масивах форми рейд 5 інформація записується блоками, на все диски, з обов'язковим контролем парності. Ця особливість позитивно впливає на ефективність і швидкість роботи системи. При виході з ладу одного диска, відновлення raid 5 відбувається автоматично - контролер самостійно записує повторювану інформацію з справних дисків на встановлений на заміну вийшов з ладу.

Основними перевагами масивів RAID 5 є економічність використання дискового простору і відмінна швидкість передачі інформації.

Але даний масив дуже вразливий - несправність одного з дисків ставить під загрозу збереження всієї інформації. При несвоєчасну реакцію на проблему з накопичувачем, зростає навантаження на працюючий диск. Є ризик, що в процесі перебудови перевантажений другий диск вийде з ладу, що стане причиною повного руйнування масиву.

Майстри сервісу Kiev Data Recovery добре знайомі з пристроєм масиву RAID 5, що дозволяє їм безпомилково проводити діагностику систему і знаходити справжні причини втрати доступу до що зберігається там інформації. Саме це дозволяє розробляти вірну стратегію виправлення помилок і підвищує шанси на повне відновлення даних з raid 5 . 

Головні причини втрати даних масиву форми РЕЙД5

Фахівці сервісу KDR виділяють кілька основних причин, за якими відбувається відмова RAID 5:

  • Порушення або повна втрата парності;

  • Вихід з ладу відразу декількох жорстких дисків;

  • Поразка системи в результаті стрибка напруги;

  • Поломки контролера;

  • Збої під час перезапуску масиву рейд 5;

  • Випадкове форматування або видалення файлів;

  • Повторна ініціалізація.

На жаль, не завжди можливо відновити інформацію з RAID масиву. І часто причиною негативного явища виступає не сама поломка, а неправильні дії користувача, що виявив несправність.

 

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ