ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення RAID 1

Сервісний центр Kiev Data Recovery показує послуги з відновлення даних raid 1 якісно і в максимально короткі терміни. Незалежно від того, що стало причиною втрати даних - поломка диска, збій операційної системи або вихід з ладу контролера, наші майстри оперативно знайдуть причину несправності і швидко її усунуть.

Особливості та пристрій RAID 1

Головною особливістю форми масиву RAID 1 є те, що дані Віддзеркалюються - однаково зберігаються на кожному диску. Це значно підвищує безпеку збереження інформації - в разі виходу з ладу одного диска, завжди є повноцінна копія на іншому, що дозволяє зберегти працездатність системи. Після проведення ремонтних робіт по заміні неробочого диска, інформація автоматично буде збережена на новому пристрої.

Масиви рейд 1 досить популярні, оскільки мають вагомі переваги для користувача:

 • Швидкість читання і продуктивність умовно рівні характеристикам жорсткого диска;

 • Високий рівень надійності - інформацію можна повністю відновити, поки в системі залишається робочим хоча б один диск;

 • Простота створення.

   

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

  Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

   

   

Фахівці сервісу KDR, виконуючи відновлення raid 1 , звертають увагу на переваги форми, але враховують і недоліки - а саме, відсутність зростання продуктивності, яке часом і виступає непрямою причиною втрати інформації.

Головні причини втрати даних масиву форми РЕЙД 1

З огляду на, що в такому масиві інформація зберігається відразу на двох жорстких дисках, вихід з ладу одного з них не є катастрофою. Але, якщо масив розташовується в зовнішньому корпусі, не виключені падіння і інші фізичні дії, які можуть спричинити за собою поломку відразу двох дисків. 

Ще один фактор, який є реальною загрозою безпеці інформації - стрибок напруги, здатний вивести з ладу плати дисків. Не можна не враховувати і знос. Диски одного «віку», випущені одним виробником, мають приблизно рівний термін фактичної служби. Відповідно, і вийти з ладу можуть одночасно. У цьому випадку відновлення даних raid 1 значно ускладнюється. 

До того ж, користувачі не завжди своєчасно помічають неправильне функціонування одного з дисків. У цьому випадку, за фактом, вже не можна говорите про рейд масиві, оскільки дані просто зберігаються на одному жорсткому диску, і ризик їх безповоротної втрати зростає вдвічі.

Ще одна поширена призначена для користувача помилка масиву raid 1 - випадкове видалення інформації. В цьому випадку виконується видалення фрагментів відразу на двох дисках. 

Поради фахівців центру Kiev Data Recovery

Вперше зіткнувшись з відсутністю доступу до інформації на РЕЙД 1, важливо якомога швидше завершити роботу системи. Категорично не рекомендується намагатися відновити доступ шляхом перестроювання масиву або його перезавантаження - під час виконання цих дій можуть «померти» обидва диска, що призведе до фатальних наслідків.

Варіант з використанням дискових утиліт (включаючи платні), теж не є оптимальним - при механічному пошкодженні накопичувачів, ризик повної втрати даних максимально великий.

Якщо інформація дійсно важлива для Вас - зверніться в сервісний центр Kiev Data Recovery.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ