ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Програмно-апаратний комплекс PC-3000 Flash

Для успішного відновлення даних з накопичувачів на основі NAND чіпів пам'яті наш Цві використовує професійний програмно-апаратний комплекс компанії ACELab - PC-3000 Flash v.3.0.

Ми є сертифікованими пользователемі комплексу PC-3000 Flash. Пристрій дозволяє відновити дані з FLASH накопичувачів , таких як: флешки, карти пам'яті (SD стандарт, VoiceRecorder, xD, MS, MMC, CF, iPhone 3G \ 3GS.

 PC-3000 Flash SSD Edition

Використовуючи PC-3000 FLASH, ми вирішуємо проблеми:

 • фізичні, механічні несправності . Сюди можна віднести поломку інтерфейсних роз'ємів, пошкодження корпусу накопичувача, пошкодження чіпа контролера, радіоелементів плати внаслідок фізичного або механічного впливу.
 • логічні несправності файлової системи , випадкове видалення файлів, форматування накопичувача. Це один з найпоширеніших випадків при експлуатації пристрою, адже людський фактор завжди несе високий ступінь ризику втратити важливу інформацію.
 • проблеми в роботі контролера , пошкодження службової зони, транслятора накопичувача

   

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

  Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

   

   

Комплекс складається з двох основних частин: PC Flash Reader (програматор для зчитування дампов з чіпів пам'яті) і ПО Data Extractor для безпосереднього відновлення інформації.

ACELab Flash Reader - апаратна частина комплексу, призначена для зчитування дампа з чіпів пам'яті в різних корпусах. Така потреба виникає в ситуаціях, коли немає можливості працювати з накопичувачем через штатний роз'єм і при несправності контролера. З методикою відновлення даних з флешок в подібних ситуаціях можете прочитати тут.

Програмна частина комплексу представлена FLASH Data Extractor. Софт виконує безпосереднє відновлення інформації на справних накопичувачах (логічні збої накопичувача) і несправних, пошкоджених флешок, шляхом емуляції правильної роботи контролера і отримання вихідного образу накопичувача. Комплекс дозволяє отримати образ клієнтського накопичувача (дані виходять в початковому вигляді з колишніми назвами папок і файлів).

Якщо брати ситуацію в цілому, то використання обладнання компанії ACELab дозволяє виконувати понад 90% всіх випадків. Решта 10% можна віднести до замовлень, які або не можна виконати взагалі (пошкоджені чіпи пам'яті) або замовлення вимагають використання спеціалізованих скриптів (стаття «все папки стали ярликами), використання професійного ПО для відновлення даних з логічними несправностями.

На сегоднішній день цей комплекс продовжать розвиватися, додається підтримка нових чіпів пам'яті, контролерів. Також варто згадати таку новину, як рознесення відновлення даних з флешок \ карт пам'яті і робота з SSD дисками.

Оновлене: 14 травня 2014 роки я наконецто зробив апргейд AceLab Flash Reader c версії 2.0 до 3.0. Не подумайте, що це просто зміна циферки в назві. Конструктивно там багато відмінностей, а головне - стало зручніше працювати з чіпами в корпусах LGA і BGA. Детальніше про це читайте в моїй публікації - довгоочікуваний апгрейд .

З 1 червня 2014 року керівництво компанії AceLab прийняли рішення про рознесення цих двох напрямків по різні боки "барикад. Тепер для роботи з твердотільними дисками ( SSD ) необхідно купувати SSD Extractor. Детальніше про це подія я скоро напишу в своєму блозі.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ