ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення microSD Silicon Power

Карти пам'яті microSD від бренду Silicon Power (SP) в Україні користувалися величезним просом завдяки відмінному співвідношенню ціна \ якості. Така популярність накопичувачів бренду SP в парі з низькою ціною призвело до великої кількості звернень в наш сервісний центр Kiev Data Recovery.

C 2009 року наш сервісний центр KDR з'явилася послуга відновлення даних з MicroSD Silicon Power (SP), так як за ці роки ми «обросли» новими можливостями при роботі з монолітними флешками.

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

Відновлення microSD Silicon Power в KDR

В наш сервіс люди часто звертаються з різними проблемами в роботі їх карт пам'яті з мобільних пристроїв і камер після різних збоїв, пошкоджень або вплив людського фактора. У нас можна відновити дані з microSD Silicon Power (SP), яка вийшла з ладу в самий невідповідний момент, забравши з собою важливі фотографії дітей з їх першими кроками і словами. Адже уявіть, що все фото і відео з дитиною від перших днів до першого ранку в садку в один момент стали недоступні. Таке буває досить часто, адже мало хто робить періодичне резервне копіювання важливих даних. Важливо розуміти, що всі карти пам'яті, флешки, як і жорсткі диски не вічні і виходять з ладу тоді, коли Ви цього зовсім не очікуєте.

Відновлення microSD Silicon Power

Відновити дані з microSD SP в Києві

У нашому Київському сервісі Kiev Data Recovery ми спеціалізуємося на відновленні файлів з несправних карт пам'яті microSD від 512 Мб до 128Гб. Ми працюємо в цьому напрямку з 2009 року і за цей час виконали багато замовлень з монолітів. Найчастіше карти МікроСД використовуються в мобільних телефонах, планшетах, портативних камерах і навіть в відеореєстраторах.

Коли можемо допомогти:

  • MicroSD SP не бачить телефон;
  • Помилки при записі нових файлів на карту;
  • Помилки читання;
  • Невеликі пошкодження корпусу накопичувача;
  • Карта має нульовий розмір;
  • Помилка при зверненні до пам'яті «відтворити диск форматувати».

У подібних ситуаціях ми можемо забезпечити відновлення даних з microSD Silicon Power в нашому сервісі KDR.

У яких випадках не зможемо допомогти:

  • Карта розламані навпіл;
  • Карта має тріщину на корпусі;
  • Теплове пошкодження від вогню, оплавлення
  • Спроби самостійного ремонту.

Як бачите, наш сервісний центр Kiev Data Recovery здатний допомогти у вирішенні проблеми з відновленням карт microSD Silicon Power. У нас доступні умови роботи, є безкоштовна доставка, найдоступніша ціна в Києві, безкоштовна діагностика та оплата тільки за успішно виконане замовлення, а не за порожні обіцянки.

Вам потрібно відновити дані c неробочих MicroSD Kingston і не боятися, що накопичувач «угроблять»? Відповідь «так» - тоді звертайтеся до нас в сервіс. Наші консультації безкоштовні і завжди у справі.

У нас безкоштовна діагностика накопичувача, по закінченню якої Вам скажуть можливість відновлення файлів, вартість і терміни проведення робіт.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ