ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення SSD Intel

Відновлення даних SSDIntel. Докладний огляд помилок і варіанти їх усунення.

Абревіатура SSD в оригіналі розшифровується, як solid-state-drive, тобто «Твердотільний накопичувач» російською. Основними його деталями є головний контролер і мікросхеми пам'яті. Останні, в свою чергу, запрограмовані на базі оперативної, або flash-пам'яті.

Дана технологія в її сьогоднішньому вигляді є відносно недавнім винаходом. Тому на ОС Windows, які компанія Microsoft давно припинила підтримувати (XP, Vista і ін.), SSD-накопичувачі не можуть повноцінно функціонувати.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Головні відмінні риси SSD - більший обсяг пам'яті і покращена швидкість роботи. Основний же їхній недолік - «бар'єр» за кількістю записів. У різних моделях накопичувачів ця цифра становить від 10 до 100 тисяч разів. Лідером же серед брендів з виробництва SSD є корпорація Intel.

Відновлення SSD Intel: найпопулярніші моделі

Серед сучасного модельного ряду пристроїв американського бренду можна виділити:

 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 910
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 710
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 520
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 330
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 320
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 313
 • Твердотільний накопичувач Intel® серії 310

Як ми вже говорили, головні критерії, за якими зазвичай вибирають модель - це кількість пам'яті і швидкість роботи. Важливо, що не у всіх випадках обидва параметри безпосередньо визначаються цифрами в заголовку моделі (тобто від моменту її випуску).

Відновлення SSD Intel

Відновлення SSD Intel: основні причини поломок

Жоден твердотільний накопичувач (як, втім, і будь-який інший пристрій) не може володіти нескінченним терміном роботи. Якщо ж SSD-диск прийшов в непридатність, дані на ньому стають недоступними для власника диска. Але, це зовсім не означає, що все втрачено, відновлення SSD Intel найчастіше здійсненне завдання, важливо лише звернутися до фахівців Kiev Data Recovery або нашим колегам з інших сервісів. З найбільш поширених причин поломки варто уточнити:

 • Механічне пошкодження (викликане ударом, перегрівом і ін.);
 • Дефект на рівні логіки файлової системи (коли стираються або форматируются дані з пристрою);
 • Збій в роботі службової інформації;
 • Знос осередків пам'яті.

«Повернути до життя» SSD-накопичувач можна за допомогою спеціальних програм для відновлення. Як варіант, підійдуть утиліти зі списку програм MegaRAID. При поверненні працездатності таким способом дані з диска часто не вдається зберегти. Також варто мати на увазі, що окремі пристрої (в залежності від бренду або типу моделі) сумісні лише з конкретними Recovery-програмами. Якщо для вас вкрай важливо отримати назад втрачені файли, а накопичувач цілком вийшов з ладу, доведеться випаять мікросхему пам'яті. Після чого «зняти» потрібні відомості з самої мікросхеми. Такі роботи можуть виконати лише деякі спеціалізовані сервісні центри з необхідним обладнанням та досвідченими фахівцями.

Відновлення даних SSD Intel : покрокова інструкція

На варіанті з мікросхемою зупинимося докладніше. Для успішної операції нам потрібно буде проявити не тільки терпіння і кмітливість, а й запастися відповідним ПО і інструментами. Отже, що ми робимо:

 1. Прибираємо корпус і забезпечуємо доступ до плати;
 2. За допомогою паяльника Випаюємо потрібні нам елементи;
 3. Прочитуємо пам'ять (ідеально підійде програматор PC Flash Reader або аналогічні йому). Важливо - пам'ять необхідно зчитувати з усіх чіпів по черзі.
 4. Об'єднуємо отримані дані. Завдання - отримати загальний образ. Для цього найкраще підійдуть програми типу Flash Extractor або PC-3000 Flash. Пропускати цей крок не можна, оскільки необроблені відомості спочатку будуть розбиті на велике число окремих файлів.
 5. Копіюємо підсумок на flash-диск. Допускається перенесення як самого способу, так і його внутрішнього змісту (після відповідної розпакування).

Вищеописані кроки по силам новачкові без досвіду в сфері відновлення даних. Однак ми б не радили робити все самостійно, оскільки існує ризик пошкодити чіпи на етапі їх вилучення. Ці компоненти дуже тонкі (приблизно як стандартний аркуш паперу), і будь-який зайвий вплив на них може привести до руйнування чіпа. Користуйтеся послугами професіоналів, і тоді ваші дані будуть успішно відновлені.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ