ПРАЦЮЄМО з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 19:00

 

Відновлення даних з неробочої флешки

Відновлення даних з "убитої" флешки

Відновлення даних з неробочої флешки  - це практично щоденна завдання в роботі сервісного центру Kiev Data Recovery. Люди звертаються до нас з такою проблемою з однієї простої причини - в таких ситуаціях самостійно отримати доступ до даних практично не можливо. Ви запитаєте, чому «практично не можливо»? - відповідь криється в причинах виходу з ладу usb flash driv-а.

 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Kiev Data Recovery - програмне та апаратне відновлення 

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ   ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ Киев  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ в Киеве

 

 

Причина поломки флешки:

Механічні ушкодження:

  • Відламаний або пошкоджений USB роз'єм;
  • Пошкодження плати накопичувача;

 Відновлення даних з "убитої" флешки

У випадку з такими ушкодженнями є шанс на успішний ремонт флешки з подальшим використанням накопичувача. Це можна зробити в будь-якому сервісному центрі по ремонту побутової техніки.

Важливо. Не намагайтеся виконувати ремонтні роботи самостійно, якщо на 100% не впевнені в своїх навиках пайки.

Електричні несправності:

  • «Вигорів» один з радіоелементів на платі;
  • Коротке замикання (КЗ) в ланцюзі харчування;
  • Вплив статичної електрики на вузли накопичувача.

 Електричні несправності флешки

При виникненні таких проблем, самостійно вирішити проблему не вийде - необхідно звертатися в сервісний центр, бажано в Цві (центр відновлення інформації). Щоб виконати якісний ремонт і отримати доступ до даних потрібно виявити несправний елемент і коректно його замінити з перевіркою всіх вузлів на справність, лише, після чого підключати флешку і намагатися дістати з неї дані. Відновлення даних з неробочої флешки це наш основний профіль і наша гордість.

Чому флешка не визначається на ПК, не дивлячись на те, що вона фізично справна, а на платі немає ніяких видимих ​​пошкоджень або «згорілих» радіоелементів? Таке питання ставили багато користувачів, але відповідь криється в надрах роботи контролера флешки, його прошивки і подібні нюанси «спілкування» контролера з пам'яттю. Саме з такими проблемами найчастіше звертаються люди до нас за допомогою.

У більшій частині випадків, флешка не визначається комп'ютером, через збій в роботі транслятора, що призводить до втрати доступу до даних. Вирішити таку проблему нахрапом не вийде, і навіть сервісні центри тут не допоможуть. Вся справа в тому, що відновити дані з флешки з несправним контролером можуть тільки центри відновлення інформації.

В Kiev Data Recovery є все необхідне обладнання, багаторічний досвід і доступні ціни, щоб успішно відновити дані з убитої флешки. Під «убитої» мається на увазі фізичні ушкодження накопичувача, диск ніяк не визначається в ОС і т.д.

Як зв'язатися

м. Київ,
вул. Бориспільська 12-В,
офіс 8 (код 8K)

063 075-93-03
099 095-14-04

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ   ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ Киев  ВООССТАНОВЛЕНИЕ ДАННЫХ в Киеве

Восстановление данных Kiev Data Recovery

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З УСІХ ВИДІВ НОСІЇВ